SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Dzień Dziecka i Majówka na UG z RODM Gdańsk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

24 maja na terenie Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się Majówka i Dzień Dziecka 2023 z udziałem Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Gdańsku.

Był to dzień pełen atrakcji, zarówno dla młodszych, jak i starszych. Jako RODM Gdańsk wraz z działaczami Fundacji Studenci dla Ukrainy i Studenckim Kołem Naukowym Zainteresowania Ukrainą przygotowaliśmy grę terenową ”Ogrody Przygód” w uniwersyteckim EkoParku, poczęstunek składający się ze słodyczy i słonych przekąsek z Ukrainy,k onkurs dla najmłodszych, w którym zdobyć można było puzzle i gry, książki nowe i używane, z których cegiełki przekazywaliśmy bezpośrednio na wsparcie Krzysia z Fundacji Alavon, dzięki Agnieszce Bień, kolorowanki i słowniczki polsko-ukraińskie oraz balony wypełnione helem.

Samych atrakcji było znacznie więcej (m.in. dmuchańce, malowanie twarzy, pokaz filmów i bajek, grill, gry ruchowe, eksperymenty), o co zadbali głowni organizatorzy z Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG, którym za organizację wydarzenia dziękujemy w sposób szczególny za ich ogromny wkład nie tylko podczas tego dnia, ale i na co dzień przy wspólnych działaniach.

Dziękujemy za miłe spotkanie także opiekunce naszego projektu i mamy nadzieję, że zobaczymy się znów niebawem!

Czytaj więcej

Follow by Email
Facebook
Twitter
Skip to content