SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Dzień Dziecka na uniwersyteckim kampusie współorganizowany przez RODM Gdańsk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

1 czerwca Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku współorganizował Dzień Dziecka, który odbył się na terenie kampusu Uniwersytetu Gdańskiego.

Gry, zabawy, dmuchańce, konkursy, pokazy, malowanie twarzy, kolorowe tatuaże, balony z helem, pokaz samoobrony, a do tego ciasta i wata cukrowa – taka moc atrakcji czekała na naszych młodych uczestników podczas tegorocznego Dnia Dziecka. Wydarzenie wpisało się w inicjatywę pod nazwą #PobawmySięRazem realizowaną przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Organizatorami Dnia Dziecka na kampusie Uniwersytetu Gdańskiego byli: Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku, Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG, Gazeta Uniwersytecka Społeczności Akademickiej UG, Międzywydziałowe Koło Naukowe „Politicus”, Koło Ornitologiczne UG, Koło Pedagogiki Resocjalizacyjnej Uniwersytetu Gdańskiego „Refectum”, Akademickie Centrum Kultury UG „Alternator”, Studenckie Koło Naukowe „Edukacja de novo” oraz Studenci dla Ukrainy – PomagaMY.

Na wydarzeniu nie zabrakło także lokalnych mediów. Zachęcamy do zapoznania się z reportażem, który został wyemitowany na antenie TVP3 Gdańsk. Głos w imieniu Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Gdańsku zabrała konsultantka Marcelina Wilczewska.


Czytaj więcej

Follow by Email
Facebook
Twitter
Skip to content