SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Już jutro rozpoczęcie III Kongresu Młodej Nauki!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku zaprasza na III Kongres Młodej Nauki, który odbędzie się w dniach 6-8 lipca 2023 roku.

Kongres Młodej Nauki jest cykliczną międzynarodową i multidyscyplinarną konferencją naukową, która odbywa się na Uniwersytecie Gdańskim.

W ramach projektu w kilkudziesięciu panelach młodzi naukowcy mogą zaprezentować wyniki swoich badań, przedyskutować swoje tezy, nawiązać kontakty naukowe i rozwijać się naukowo. Tematyka wystąpień w ramach konferencji nie jest ograniczona – przewidziane są wystąpienia z zakresu nauk ścisłych, eksperymentalnych, humanistycznych, społecznych i innych.

W konferencji biorą udział studenci, doktoranci oraz pozostali młodzi naukowcy.

Podczas poprzedniej edycji podczas Kongresu przeprowadzono trzy sesje plenarne: „Oblicza młodej nauki”, „Akademia wobec wyzwań zmieniającej się rzeczywistości” oraz „Rola kobiet w nauce i polityce”.

Dodatkowo przeprowadzono kilkadziesiąt interdyscyplinarnych paneli, gdzie około 150 młodych prelegentów przedstawiało wyniki swoich badań i przeprowadzali dyskusję.

Jednym z partnerów tego wydarzenia jest Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku, natomiast organizatorami są: Uniwersytet Gdański, Parlament Studentów Uniwersytetu Gdańskiego, Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej Uniwersytetu Gdańskiego oraz Rada Doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego.

Więcej informacji nt. Kongresu oraz uczestnictwa w prelekcjach znajdą państwo TUTAJ

Harmonogram dostępny jest TUTAJ

Czytaj więcej

Follow by Email
Facebook
Twitter
Skip to content