SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Konkurs „Forum Polsko-Czeskie na rzecz zbliżenia społeczeństw, pogłębionej współpracy i dobrego sąsiedztwa 2024”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Informujemy, że na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych, w zakładce Konkursy Ministra, pojawiło się ogłoszenie w sprawie konkursu „Forum Polsko-Czeskie na rzecz zbliżenia społeczeństw, pogłębionej współpracy i dobrego sąsiedztwa 2024”.

Celem Konkursu jest m.in. zintensyfikowanie współpracy polsko-czeskiej w zakresie priorytetów polityki zagranicznej obu państw, w tym w kontekście rocznej polskiej prezydencji w V4, rozpoczynającej się 1 lipca 2024 r.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się pod poniższym linkiem:

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/konkurs-forum-polsko-czeskie-na-rzecz-zblizenia-spoleczenstw-poglebionej-wspolpracy-i-dobrego-sasiedztwa-2024

Organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego zainteresowane zgłoszeniem kandydatów na członków komisji konkursowej zapraszamy do zapoznania się z poniższym ogłoszeniem:

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/zaproszenie-organizacji-pozarzadowych-i-innych-podmiotow-prowadzacych-dzialalnosc-pozytku-publicznego-do-zglaszania-kandydatow-na-czlonkow-komisji-konkursowej-w-konkursie-ministra-spraw-zagranicznych-forum-polsko–czeskie-na-rzecz-zblizenia-spoleczenstw-poglebionej-wspolpracy-i-dobrego-sasiedztwa-2024

Biuro Rzecznika Prasowego MSZ

Czytaj więcej

Follow by Email
Facebook
Twitter
Skip to content