SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Nabór na trzytygodniowe stypendium CEPA w USA

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku informuje o możliwości ubiegania się o trzytygodniowe stypendium CEPA w USA.

Think tank Center for European Policy Analysis (CEPA) ogłasza nabór na stypendium James S. Denton Transatlantic Fellowship.

CEPA ogłasza nabór na trzytygodniowe stypendium w USA, w czasie którego wschodzący liderzy z państw Europy Środkowej będą mieli okazję porozmawiać z amerykańskimi ekspertami i odwiedzić ważne, z punktu widzenia amerykańskiej polityki zagranicznej, instytucje. Nabór do programu trwa do niedzieli, 5 lutego 2023 r.

Program skierowany jest do przedstawicieli (liderów) administracji, think-tanków oraz mediów z państw Europy Środkowo-Wschodniej. Wybrani kandydaci spędzą trzy tygodnie w Waszyngtonie, w trakcie których odbędą spotkania i rozmowy z przedstawicielami administracji, Kongresu oraz waszyngtońskiej sceny think-tankowej. Główne cele programu to rozwój relacji transatlantyckich poprzez bezpośrednie kontakty młodych liderów oraz opracowanie strategii i możliwości współpracy, które znacząco wzmocnią relacje USA z regionem Europy Środkowo-Wschodniej.

Więcej informacji na stronie CEPA: The James S. Denton Transatlantic Fellowship – CEPA

Czytaj więcej

Follow by Email
Facebook
Twitter
Skip to content