SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Spotkanie z Jackiem Tymińskim – Konsulem Honorowym Republiki Mołdawii w Gdańsku

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku zaprasza na wydarzenie w ramach Akademii Dyplomacji – spotkanie z Jackiem Tymińskim – Konsulem Honorowym Republiki Mołdawii w Gdańsku.

Spotkanie odbędzie się 9 grudnia (piątek) o godz. 11.30 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona.

Prosimy chętnych o zgłaszanie się poprzez wiadomość prywatną na facebooku Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Gdańsku. Link do profilu RODM Gdańsk na facebooku znajduje się tutaj: https://www.facebook.com/RODMGdansk/

Jacek Tymiński – konsul honorowy Republiki Mołdawii w województwie pomorskim od 2020 roku. Choć urodził się w Gdańsku, przez większość swojego życia mieszka w Gdyni. To absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim oraz Uniwersytecie w Oslo. Od ponad dekady jest członkiem Polskiego Związku Maklerów Okrętowych, a w 2021 roku ponownie został jego przewodniczącym.

W latach 2014-2019 był członkiem Rady Programowej Wydziału Ekonomicznego w Sopocie. Jest również członkiem Rady Ekspertów tegoż wydziału, a od 2021 roku należy do Stowarzyszenia Konsulów Honorowych w Polsce.

Czytaj więcej

Follow by Email
Facebook
Twitter
Skip to content