SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Spotkanie z Konsulem Generalnym Ukrainy w Gdańsku

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

13 grudnia Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku zaprasza na spotkanie, którego gościem będzie Oleksandr Plodystyi – Konsul Generalny Ukrainy w Gdańsku. Wydarzenie odbędzie się w ramach Akademii Dyplomacji. Początek o godz. 10:00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, s. D307. Po prelekcji będzie możliwość zadawania pytań przez uczestników.

Oleksandr Plodystyi – urodzony w 1980 roku, pochodzi z obwodu czerkaskiego. Z wykształcenia jest prawnikiem, ukończył z wyróżnieniem Państwową Akademię Prawa Ukrainy im. Jarosława I Mądrego. Od 2003 r. piastuje różne stanowiska w Departamencie Służby Konsularnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych Ukrainy oraz w placówkach dyplomatycznych tego państwa. W trakcie swojej służby dyplomatycznej pracował jako attaché, III Sekretarz do spraw konsularnych Ambasady Ukrainy w Królestwie Maroka czy I Sekretarz do spraw konsularnych Ambasady Ukrainy we Francji. Biegle posługuje się językiem francuskim, angielskim, polskim, a także hiszpańskim.

Organizatorem wydarzenia jest Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku, we współpracy ze Fundacją Studenci dla Ukrainy oraz Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej Uniwersytetu Gdańskiego.

Czytaj więcej

Follow by Email
Facebook
Twitter
Skip to content