SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Studenckie otwarcie roku akademickiego Uniwersytetu Gdańskiego z udziałem Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Gdańsku

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

4 października 2022 roku, na Wydziale Nauk Społecznych, odbyło się studenckie otwarcie roku akademickiego Uniwersytetu Gdańskiego. Na wydarzeniu nie zabrakło przedstawicieli Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Gdańsku.

Podczas studenckiego otwarcia roku akademickiego Uniwersytetu Gdańskiego przyszli oraz obecni studenci mogli dowiedzieć się więcej o życiu akademickim uczelni.

Podczas wydarzenia studenci mogli wysłuchać szeregu prelekcji, odwiedzić kiermasz książek oraz stoiska przygotowane przez jednostki Uniwersytetu Gdańskiego, w tym także Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Gdańsku, który reprezentowali koordynator RODM Gdańsk Andrzej Skiba oraz konsultantka RODM Gdańsk Marcelina Wilczewska.

Odwiedzający mogli zapoznać się z działalnością oraz funkcjonowaniem Ośrodka, a także jego ofertą skierowaną do studentów oraz szkół ponadpodstawowych. O zakresie i możliwości współpracy z RODM Gdańsk opowiadał koordynator Ośrodka Andrzej Skiba.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej Uniwersytetu Gdańskiego.

Czytaj więcej

Follow by Email
Facebook
Twitter
Skip to content