SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Zaproszenie na wykład „Unia Europejska a Polska. Bezpieczeństwo energetyczne oraz energetyka atomowa”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

13 grudnia 2022 r. Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku zaprasza na wykład Tomasza Laskowicza pt. „Unia Europejska a Polska. Bezpieczeństwo energetyczne oraz energetyka atomowa”.

Prelekcja odbędzie się o godzinie 12:00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, s. D303. W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań.

Tomasz Laskowicz – doktorant III roku Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych i Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego na specjalności Ekonomia i Finanse, prowadzi badania nad zakresem local content w ramach budowy morskich farm wiatrowych na Bałtyku. Analityk w zespole międzynarodowej grupy konsultingowej Intelatus Global Partners. Członek Rady Fundacji Instytut Balticum. Autor artykułów naukowych na temat bezpieczeństwa energetycznego i finansów przedsiębiorstw energetycznych w czasopiśmie Energy Reports, wydawanego przez Elsevier, współautor Raportu Zielone Finanse w Polsce 2022, wydanego przez Instytut Odpowiedzialnych Finansów oraz UN Global Compact Network Poland. Członek zespołu Grupy Roboczej ds. rozwoju kadr i systemu kształcenia MEW w ramach Porozumienia sektorowego na rzecz rozwoju morskiej energetyki wiatrowej w Polsce.

Spotkanie jest organizowane przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku we współpracy z Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej Uniwersytetu Gdańskiego.

Czytaj więcej

Follow by Email
Facebook
Twitter
Skip to content